Schoenen Partnercontent

De Shoe & Fashion Community treft elkaar aan de Rijn

300 exposanten, 500 merken

Igedo Shoes Dusseldorf

Van 5 tot 7 maart 2023 draait alles om de nieuwe schoenen- en accessoirecollecties voor herfst/winter 2023/24 op het Areal Böhler. Meer dan 500 internationale merken zullen de vlag voeren. Op één plek. Onder één dak. SHOES DÜSSELDORF biedt perfecte bestelvoorwaarden voor modieuze collecties.

Bij SHOES DÜSSELDORF staat het bestellen centraal. De beste voorwaarden daarvoor worden niet alleen geboden door het uitgebreide, internationale aanbod van hoogwaardige collecties uit het dames-, heren- en kinderschoenensegment. Naast vele gevestigde, reeds lang bestaande exposanten zullen "nieuwkomers" als Cole Haan, I Am Mercury, Jack Wolfskin, Juicy Couture, Kunoka en Liu Jo de hallen verlevendigen. Het grote belang van SHOES DÜSSELDORF wordt bevestigd door "returnees" zoals Royal RepubliQ, Gottstein, Paul Eys en Wolkenwerk, die er voor de volgende editie weer bij zullen zijn. Ook de voor de schoenenhandel zo belangrijke aanvullende producten, zoals modeaccessoires en tassen, hebben in Düsseldorf een thuis gevonden. Nieuwkomers zijn JL Twins, Weat Studio en Mouleta.

Igedo shoes dusselfdorf slideshow 1
Igedo Shoes slideshow 2
Igedo shoes slideshow 3
igedo shoes dusseldorf slideshow 4
slideshow Igedo shoes dusseldorf
5/5

Zoals altijd gaat SHOES DÜSSELDORF gepaard met een uitgebreid, spannend voorprogramma. Centraal staan modetrends, duurzaamheid en opkomende ontwerpers. De verschillende trendlezingen door gerenommeerde trenddeskundigen bieden praktische tips om te bestellen. De makers (en auteurs) van Kybun Joya vertellen hoe gezonde schoenen de wereld kunnen veranderen. Cijfers en voorkennis over de stand van zaken in de branche krijgt u tijdens de persconferentie van de Duitse branchevereniging voor schoenen en lederwaren. Op de maandag van de beurs heerst er een feestelijke sfeer: ook dit jaar wordt bij SHOES DÜSSELDORF traditiegetrouw de HDS/L Junior Award uitgereikt om jonge schoenontwerpers te eren voor hun creatieve werk.

Om ervoor te zorgen dat bezoekers goed geïnformeerd naar Düsseldorf komen, biedt SHOES DÜSSELDORF veel waardevolle informatie op haar website en "infotainment" in de gloednieuwe SHOES DÜSSELDORF-blog. Alle exposanten op SHOES DÜSSELDORF zijn te vinden in de Brandbox.

Openingstijden
Zondag–maandag 
5–6 maart 2023
09.30–19.00 uur
Dinsdag
7 maart 2023
09.30–15.00 uur

IGEDO EXHIBITIONS
EMANUEL-LEUTZE-STRASSE 8
40547 DÜSSELDORF
+49211439601
info@igedo.com
www.igedo.com

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

company corner

IGEDO EXHIBITIONS GMBH

EMANUEL-LEUTZE-STRASSE 8, DUSSELDORF 40547Meer info
Groothandel schoenenDamesschoenenHerenschoenenSchoenenSportschoenen
Print Magazine

Recente Editie
25 augustus 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine